SB Hukuk

Hizmetlerimiz

Ceza Hukuku
Ceza Hukuku
Hukuk Ofisimiz Ceza Hukuku alanında, soruşturma aşamasından infaz aşamasına kadar müvekkillerince gereksinim duyulan her türlü avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini etkin bir biçimde sağlamaktadır.
İncele
Şirketler Hukuku
Şirketler Hukuku
Şirketler hukuku, ticaret hayatının önemli unsurlarından olan şirketlerin tüm faaliyetlerinde etkili olmaktadır. Bu nedenle, şirketler hukukunun şirket yöneticileri ve hukuk temsilcileri tarafından iyi bilinmesi gerekmektedir.
İncele
Sözleşmeler Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Sözleşmeler Hukuku, hukuki belge ve metinlerin hazırlanması, imza süreci ve sözleşmelerin feshedilmesi gibi süreçleri kapsar.
İncele
Miras Hukuku
Miras Hukuku
Hukuk Ofisimiz, tüzel kişilere ve gerçek kişilere; Miras Hukuku alanında yaşanabilecek her türlü süreçle ilgili danışmanlık hizmeti vermekte olup ayrıca Miras Hukukuna ilişkin yaşanan ihtilafların çözümü adına müvekkillerine avukatlık hizmetleri vermektedir.
İncele
Boşanma Hukuku
Boşanma Hukuku
Boşanma eşler hayatta iken evlilik ilişkisine mahkeme kararı ile hukuken son verilmesidir. Boşanma ile birlikte, eşlerin birbirine karşı evlilikten doğan karşılıklı hakları ve yükümlülükleri sona erer.
İncele
Kişisel Verilerin Korunması
Kişisel Verilerin Korunması
Hukuk Ofisimiz, teknolojinin hızla ilerlemesi ve kişilerin bilgi kontrolünü kaybetmesiyle birlikte ortaya çıkan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gibi düzenlemelerle uyumlu hizmetler sunmaktadır.
İncele
Gayrimenkul Hukuku
Gayrimenkul Hukuku
SB Hukuk, mülkiyet sahipleri ve yatırımcılar için mülkiyetin devri ve yönetimi konularında hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
İncele
Yabancılar Hukuku
Yabancılar Hukuku
Türkiye'nin göç alan ülke konumuna geçmesiyle birlikte yabancı uyruklu müvekkillerimize çeşitli konularda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.
İncele
Whatsapp Destek